Leja
stalo indai
stalo indai

Kiekvienas apsilankymas mažytėje miesto kavinėje, kava ir gardūs pyragaičiai, įkvėpia mus kurti serviravimo idėjas. „Lene Bjerre“ kuria nuostabias staltieses, siuvinėtas aukso siūlais, kurios Jūsų vakarienei suteiks prabangos pojūtį. Lengvos ir pastelinių spalvų staltiesės „įpūs“ gaivos ant Jūsų pietų stalo.Dovanos...  Dovana prasideda nuo gražaus įpakavimo. „Lene Bjerre“ torto serviruotes, sūrio peilius, salotų šaukštus siūlo prabangiose aksomo dėžutėse, kurias belieka įsukti į lengvą popierių, įdėti į dailų maišelį ir perrišti jį juostele.

„Lene Bjerre“ įsikūrusi prie Limfiordo pakrantės.Ši įmonė gyvuoja nuo 1975-ųjų metų, o jų išskirtinis bruožas - klasikinis skandinaviškas stilius, apipintas Danijos karališkąja istorija ir Šiaurės romantika. Ši filosofija išliko iki šių dienų, o visi gaminiai tapo dar labiau išgryninti, elegantiški ir labai populiarūs.

klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
Elegancija ir patogumas gali derėti - tuo įsitikinti leis prestižinius baldus gaminanti  Anglijos kompanija "PARKER+FARR". Jais Lietuvoje prekiauja mūsų salonas, o gimtojoje šalyje ši kompanija savo sofas parduoda viename garsiausių pasaulyje prekybos centrų - Londono parduotuvėje "Harrods".
"PARKER+FARR" kompanija ypač vertinama dėl itin aukštos kokybės minkštųjų baldų, kurie, anot gamintojų, prilygsta legendiniam "Rolls Royce" automobiliui, nes yra tokie pat komfortabilūs, kokybiški ir prabangūs. Tai Angliški baldai, apie kuriuos nereikia kalbėti, užtenka juos pamatyti ir išmėginti, kad įsitikintumei neprilygstamu komforto ir estetikos poveikiu.
Taigi, įsiklausius į kompanijos "PARKER + FARR" įkūrėjų žodžius: "Komforto neįmanoma aprašyti, jį galima tik patirti", belieka jais pasikliauti ir patiems tuo įsitikinti.
klinkerinės plytos
klinkerinės plytos

Ibstock Ltd turi 24 plytų fabrikus, kurių bendras metinis pajėgumas didesnis kaip 900 milijonų plytų. Įmonėje dirba 1960 žmonių visoje Jungtinėje karalystėje ir yra viena didžiausių pasaulyje statybinių medžiagų bendrovių.

Rinkos lyderė Jungtinėje karalystėje, Ibstock yra gerai kuruojama rinkoje. Nuolatinės investicijos gamybos įrengimams ir žmonėms užtikrina, kad įmonė klestės daugelį metų į priekį.

Ibstock vardas kilo iš Lesteršyro grafystės kaimo vietovės Ibstoko pavadinimo, ten iki šiol įsikūrusi kompanijos būstinė. Plytų gamyba prasidėjo kiek anksčiau negu 1830 m., o 1899 m. bendrovė buvo registruota Ibstock Collieries Ltd pavadinimu.


                                         www.ibstock.com

Klasikiniai baldai, porceliano indai, klinkerinės plytos, klasikiniai šviestuvai.