Leja
JONATHAN CHARLES
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
Jonathan Charles baldai yra anglų baldų dizainerio Jonathan Sowter vizija, kuri pasižymi antikvarinio meno reprodukcijomis. Mes projektuojame ir gaminame aukščiausios klasės Europos antikvariato kopijas, taip pat kuriame savo unikalų pereinamąjį dizainą, kuris platinamas geriausių interjero dizainerių studijose ir interjero salonuose Šiaurės Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Italijoje, ir Prancūzijoje.

Mes skiriames nuo kitų klasikinių baldų gamintojų tuo, jog teikiame ypatingą dėmesį kiekvienai detalei ir siekiame užtikrinti aukščiausios kokybės konstrukcijas. Mūsų aistra interjero detalėms, atsiskleidžia mūsų žalvario liejyklose, kuriose gaminame metalo dirbinius, tokius kaip vyrius, spynas, rankenėles skirtus vienetiniam, naujai sukurtam baldui.

Mūsų tikslas yra plėstis į naujas rinkas ir būti tapatinamiems su aukštos kokybės, prabangiu meno kūriniu.

Jonathan Charles dirba su įgudusiais amatininkais, puikiai išmanančiais savo darbą. Mes didžiuojames savo darbu, o įspūdingai pagamintos antikvarinės kopijos yra puikus to pavyzdys. Mes toli gražu neapsiribojame kurdami tik angliška klasika. Naudojame seną metodą, kuris įkvepia sielą, bei ilgaamže kokybe klasikos balduose, jų apdailoje ir detalėse.

Mūsų įkvėpimas gimė iš originalių antikvariatų, kuriuos atrado Jonathan Charles kelionių metu. Kartais mes atkuriame reprodukciją labai tiksliai, bet dažnai pritaikome detalę, kuri mūsų manymu tinka ir sukuriame visiškai naują kūrinį. Labai dažnai naujo kūrinio dizainas gimsta tiesiog nuo brėžinio. Mes semiamės įkvėpimo iš įvairių šaltinių: klasikos stiliaus tapetų, gamtos, klasikinių antikvariatų, reto grožio daiktų arba juvelyrikos.

Mūsų gamykla suteikia visišką kūrybinę laisvę, tokiu būdu įgudome kurdami mozaikas, bronzos liejime, rankų darbo drožyboje ir dar daugelyje kitų sričių.

Mes niekada neiname į kompromisą dėl dizaino, juolab dėl kokybės. Tik aukščiausios kokybes medžiagos yra naudojamos kuriant mūsų baldus. Mes taip pat dirbame su ekspertais, kurie užtikrina kokybę bei įvertina puikų dizainą.


Aksesuarai

Jonathan Charles aksesuarų kolekcija yra idealus papildymas, bet kuriai mūsų baldų kolekcijai. Nuo suolelio kojoms iki rėmelio nuotraukai, kiekvienas iš mūsų aksesuarų yra sukurti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios suteikia natūralų elegantišką baigiamąjį akcentą. Žavintys Jonathan Charles aksesuarai yra meno kūriniai, kurie gali būti naudojami saugoti juvelyrikos dirbiniams ar iš kartos į kartą perduodamiems neįkainojamiems daiktams. Vingrios mozaikos, smulkmeniški drožiniai, įgudęs liejimas yra sutelkti gaminant šiuos mažus, bet įmantrus dekoratyvinius daiktus. Plataus medžio ir apdailos pasirinkimo aksesuarai ir dėžutės gali būti puiki dovana.


Veidrodžiai

Jonathan Charles veidrodžių kolekcija atspindi aukštą meistriškumo lygį, siejamą su visais mūsų baldais bei aksesuarais. Dėmesys kiekvienai detalei ir neprilygstamų įgūdžių apdaila yra nuostabios kolekcijos požymiai.


Mozaikos

Mozaikos yra sudėtinga technika išvystyta ankstyvajame 16a Europoje ir apimanti struktūrinį karkasą ir ranka išpjautą medį, norint pagaminti dekoro detalią. Įkvėpti istorijos ir tradicijų mes išlaikome šį amatą gyva mūsų produktų dizaine. Jonathan Charles amatininkų meistriškumas rankų darbo autentiškos mozaikos yra įkvėptos šios meno formos beribio kūrybiškumo.


Šventiniai stalai

Mūsų stalai yra įvairaus dydžio ir formų, skirtingų paskirčių. Mūsų kolekcija apima platų stilių spektrą, nuo paprastų pietų stalų iki nepaprasto grožio dekoruotų. Mūsų stalai yra dekoruoti drožiniais ir rankų darbo apdaila, naudojant tradicinę technika.
Klasikiniai baldai, porceliano indai, klinkerinės plytos, klasikiniai šviestuvai.