Leja
IBSTOCK PLYTOS

Ibstock vardas kilo iš Lesteršyro grafystės kaimo vietovės Ibstoko pavadinimo, ten iki šiol įsikūrusi kompanijos būstinė. Plytų gamyba prasidėjo kiek anksčiau negu 1830 m. 1899 m. bendrovė buvo registruota Ibstock Collieries Ltd pavadinimu, jos pagrindinė veikla buvo angliakasyba ir molio karjerų eksploatavimas plytų ir grindinio blokų gamybai.

Per artimiausius 30 metų prekybos dėmesio centras iš anglies pasikeitė į plytų gamybą.

1963 m. Himley plytų įmonės įsigijimo dėka pirmąkart Ibstock akcijos buvo pasiūlytos pardavimui. Po to sekė plėtimosi programa Jungtinėse karalystėse, kurios dėka buvo žymiai praplėsta produktų ir servisų pasiūla per visą šalį.

1970 metais Ibstock plytų ir plytelių įmonė kartu su Johnsen, Jorgensen ir Wettre įmonėmis, kurių verslas buvo medienos, skirtos popieriaus spausdinimui Didžiojoje britanijoje ir vakarų europoje pardavimas, suformavo naują įmonę Ibstock Johnset Ltd (kuri tapo Ibstock plc). Padidėję resursai, naujos grupės buvo panaudoti tolimesnei plytų gamybos plėtimosi programai. Per šį laikotarpį Ibstock Building Products Ltd tapo pagrindine plytų gamintoja, siūlanti specializuotus sprendimus, specialistų patarimais per savo plytų dizaino centrą, kurie buvo didžiausiuose miestuose.

1990 m. Ibstock Building Products Ltd įsigijo dvi naujas įmones; Hathernware Ltd ir Ceba Ltd. Hathernware gamino terakotas ir architektūros fajansą, o Ceba architektūrą iš šlapio akmens. Tolimesnio plėtimosi metu 1990 m. buvo įkurtos kitos trys akmens gamyklos.

1999 m. pradžioje Ibstock prisijungė prie CRH grupės. CRH grupės būstinė įsikūrusi Airijos sostinėje Dubline, Paspauskite čia ir pateksite į Jų interneto svetainę.

1999 m. akmens gamyklos buvo perkeltos į Forticrete, tai dukterinė įmonė CRH ir Ibstock grupė buvo suformuota iš Ibstock Brick Ltd ir Forticrete Ltd.

2003 m. įmonė pasikeitė į Ibstock - novatoriai molyje - atspindintį įmonės besikeičiantį veidą, didžiausią dėmesį skiriant naujovių srityje tai - nauja Ibstock istorijos pradžia.

Ibstock Ltd dabar turi 24 plytų ir gatvių dangos fabrikus, kurių bendras metinis pajėgumas didesnis kaip 900 milijonų plytų. Įmonėje dirba 1960 žmonių visoje Jungtinėje karalystėje ir yra viena didžiausių pasaulyje statybinių medžiagų bendrovių.
Rinkos lyderė Jungtinėje karalystėje, Ibstock yra gerai kuruojama rinkoje. Nuolatinės investicijos gamybos įrengimams ir žmonėms užtikrina, kad įmonė klestės daugelį metų į priekį.

http://www.ibstock.com


 

Klasikiniai baldai, porceliano indai, klinkerinės plytos, klasikiniai šviestuvai.