Leja
LAUKO GRILIAI
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliai
lauko griliaiSodas kaip gyvenamoji lauko vieta nėra nauja sąvoka, bet yra mielai pasirenkama greitai augančios klientų grupės. Sodas jau tapo kaip virtuvės tęsinys, kuris turi be galo jaukią aplinką ypač tinkančią vasaros vakarėliams. Šį naują gyvenimo potyrį geriausiai atspinti Grand Hall produktai, kuriuose sėkmingai integruota kokybė ir išvaizda. Grand Hall produktų pagrindinis dėmesys skiriamas ne tik išvaizdai, bet kokybei. Unikalios Crossray ® degiklio technologijos dėka Grand Hall lauko kepimui suteikia dar daugiau delikatumo, mėgavimosi bei malonios patirties. Paspauskite čia, jei norite peržiūrėti naują lauko virtuvių kolekciją.

X-serija
Mums didelis malonumas pristatyti naują Grand Hall X-serijos lauko virtuvę. Aplankykite mūsų X-serijos mikro puslapį ir sužinokite dar daugiau informacijos apie pirmąją kepsninę suprojektuotą Porche Design Studio ir pagamintą Porsche Engineering Group GmbH.

Crossray infraredo technologija
Patentuota Crossway degiklių sistemą pakeičia įprastinį grilio veikimo procesą. Ši revoliucinga technologija panaudoja du arba keturis vertikaliai sumontuotus infraredinius degiklius, dėka tuo kepimo paviršius tampa vienodas.
Infraraudonųjų spindulių šiluma paprastai įsiskverbia į maistą. Kepimas ypatingas tuo, kad mastais neapanglėja ir nepridega. Crossray ® paprastai tariant yra geriausia, greičiausia ir labiausiai energiją taupanti grilių kepimo technologija.

Pasakykite sudie tradiciniams šildytuvams ir tarkite sveiki naujiems šildytuvams! Šildytuvai yra nepaprastai platūs ir ypač funkcionalūs, kurių dėka šildymas išlieka subtilus be kokiu metų laiku. Šildymo juostos gaminamos įvairių dydžių, todėl gali būti sumontuojamos po pavėsine ar prie pat sienos. Dėka skirtingų dydžių, šių šildytuvų galimybės yra beveik beribės. Per 10 minučių, Jūsų pavėsinė įšils iki labai malonios temperatūros. Dėka savo plataus ir ilgo paviršiaus, šildytuvai yra ypatingai tinkantys kavinėms, verandoms, balkonams ir pan. Šie šildytuvai pasižymi dideliu energijos taupimu, neįkaista iki raudonumo kaip įprasti šildytuvai. Tai paprastai atrodantys, bet fantastiški greitame apšiltinime naujos kartos šildytuvai.

www.grandhall.co.uk
Klasikiniai baldai, porceliano indai, klinkerinės plytos, klasikiniai šviestuvai.