Leja
WADE
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai
klasikiniai baldai

UAB "Leja" yra kompanijos WADE vienintelis tiesioginis atstovas Lietuvoje.

Salone "Leja" pristatomi Angliški "Wade" firmos baldai, kuriais prekiauja  ir pasaulyje garsiausia, Londone esanti parduotuvė "Harrods". "Wade" baldų gaminimo tradicijos gyvuoja jau 90 metų. 1928 metais "Wade" kompanijai buvo patikėta apstatyti laivą "Queen Mary", o 1994 m. Anglijos karalienė Elžbieta II šiai kompanijai įteikė prestižinį karališkąjį apdovanojimą "Qween Award".

Kiekvienas "Wade" baldas yra kruopščiai gaminamas rankomis vieno žmogaus nuo pradžių iki pabaigos. Visi baldai yra gaminami iš natūralios žaliavos. Tam naudojamas kietmedis, aukštos kokybės gobelenai bei "luxury" klasės oda. Gobelenai yra kerpami rankomis, preciziškai suderinant jų raštą.

"Wade" baldų rėmus bei spyruokles gamina nuosavoje gamykloje iš kruopščiai atrinkto, aukščiausios rūšies kietmedžio bei užtikrina, kad jų pagaminti baldų karkasai tarnaus jums nemažiau nei 25 metus. Salone "Lėja" galima įsigyti jau pagamintų baldų arba užsisakyti individualų gaminį, o jo formą bei gobeleną išsirinkti iš gausių pavyzdžių, esančių "Lejos" kataloguose. Jūsų užsakymas bus įvykdytas per 10 - 12 savaičių.

Angliškas sofas Wade renkasi:
 
* Laivininkystės kompanija CUNARD
* HARRODS, Londonas
* Britanijos Karališkoji šeima
 

Wade

Wade

Wade

Wade

Wade

Wade
Klasikiniai baldai, porceliano indai, klinkerinės plytos, klasikiniai šviestuvai.