APIE MANE

Unikalios šventės, prasidedančios nuo subtilių detalių

Mano meilė dekorui neabejotinai kilo nuo mažens. Kone kiekvienas savaitgalis reikšdavo baldų ir vazų “stumdymą” namuose, šeimos interjero salonuose arba stulbinančio šventinio stalo ruošimą laukiant svečių. Užaugau apsupta aplinkos, kurioje dekoras buvo ne tik elementas, bet tikras malonumas.

Kiekvienas namų švenčių ruošimo momentas man primindavo vestuves – blizgančios lemputės, gėlių puokštės ir išskirtinė elegancija. Kas gi nenorėtų, kad tai taptų darbu?

 

“Nė vienos vestuvės nėra per didelės ar per mažos!”

Suprantu, kaip svarbu viską kruopščiai suplanuoti, kartu turint planą B!
Kelis metus svajojau ir jaučiu, kad atėjo tinkamas laikas panaudoti savo organizacinius bei profesinius įgūdžius, tad įkuriau savo dekoro verslą. Dabar esu švenčių dekoratorė, kurianti prabangių ir autentiškų renginių įvaizdžius.

– Kotryna Vanagienė

Dirbu su fantastiškais tiekėjais visame pasaulyje, o mano nuomonė tvirta: nė vienos vestuvės nėra per didelės ar per mažos! Kūrybiškas asmeninis požiūris į kiekvieną šventę reiškia, kad Jūsų svajonės išsipildys, neviršijant biudžeto.

Galite būti tikri, kad su manimi surengsite savo svajonių šventę – sujungsime Jūsų idėjas su mano profesionalumu ir sukursime tobulą visumą. Kiekvienas renginys, kurį suplanuosime kartu,bus be streso, leis jums atsipalaiduoti ir mėgautis šventės spindesiu, tuo pačiu metu būnant tikriems, kad viskas bus išskirtinai stilinga ir gražu.

Susisiekite su manimi

leja.dekoras@gmail.com