Apie mus

 

LEJA restoranas pristato išskirtinai jaukų ir elegantišką interjerą, derinantį prabangą ir švelnią atmosferą, kartu su subtiliais ir prasmingais skoniais, kurie sukuria unikalų maisto malonumą.
Mūsų etosas remiasi ilgamečiais šeimos receptais, kurie buvo išbaigti ir pritaikyti mūsų aukščiausio lygio restorano poreikiams, o šiems kulinarijos kūriniams pritapti prie prabangios atmosferos padėjo žinomas šefas Gian Luca Demarco.

Mūsų restorano koncepcija įkūnija “Slow Food” judėjimo filosofiją, kuri skatina naudoti tik šviežiausius ir autentiškiausius produktus, siekiant atkreipti dėmesį į jų kokybę ir išskirtinumą. Šio požiūrio rezultatas yra ypatingai subtilus ir įvairialypis skonis, kuris atspindi mūsų aistrą puoselėti maisto meną.

Algirdo Simono Žiogo prancūziški pyragaičiai, kurie puošia mūsų išskirtinę desertų vitriną, yra tikra saldainių simfonija, gaminama tik iš pačių prabangiausių ir rafinuotų ingredientų, be jokio perteklinio cukraus. Šie šedevrai tikrai pakerės net ir labiausiai išrankius skonio tyrinėtojus, paliekant nepaliekančią įspūdį.

LEJA restoranas kviečia Jus įsikurti mūsų pasakiškoje erdvėje, kur prabanga ir skoningumas susilieja į vieną harmoniją, siekiant suteikti Jums nepakartojamą patirtį ir išpildyti Jūsų skonio lūkesčius.

Mūsų restorano aptarnavimo komanda pasižymi profesionalumu ir atsidavimu, siekdama užtikrinti, kad kiekvienas svečias būtų priimtas su didžiausiu dėmesiu ir rūpestingumu. Mūsų komanda nuolat tobulėja, kad galėtų atitikti aukščiausius standartus ir užtikrinti, jog Jūsų patirtis restorne būtų nepriekaištinga.

LEJA restoranas yra puikus pasirinkimas tiek ypatingoms progoms, tiek intymioms vakarienėms. Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums ne tik išskirtinę maisto patirtį, bet ir nepakartojamą atmosferą, kuri tikrai paliks neišdildomą įspūdį. Aplankykite mus ir patirkite šiuolaikinės kulinarijos meistriškumą, praturtintą elegancija ir rafinuotumu.

Restorano vyno kortelė gausi išskirtinių ir retų vynų, kurie buvo kruopčiai atrinkti siekiant papildyti mūsų patiekalų skonį ir suteikti Jums galimybę išsiskirti iš kitų. Mūsų kolektyvas pasirengęs patarti ir pritaikyti vyno parinkimą pagal Jūsų skonio nuostatas, siekiant suteikti pilnatvės jausmą Jūsų gastronominei kelionei.

Kviečiame apsilankyti

Restoranas LEJA
Vilniaus g. 138, Šiauliai
+370 (635) 88 000

MENIU