Restoranas LEJA

„LEJA“ restorane pasirinkta kryptis “Slow Food” – maistas ruošiamas iš šviežių produktų čia ir dabar. Viskas gaminama iš kuo sveikesnių ingredientų. Meniu sudarytas italo Gian Luca Demarco. Didelis dėmesys skiriamas stalo serviravimui – aukščiausios kokybės indai bei įrankiai.

MENIU

Apie mus

LEJA restoranas pristato išskirtinai jaukų ir elegantišką interjerą, derinantį prabangą ir švelnią atmosferą, kartu su subtiliais ir prasmingais skoniais, kurie sukuria unikalų maisto malonumą.
Mūsų etosas remiasi šeimos receptais, kurie buvo išbaigti ir pritaikyti mūsų aukščiausio lygio restorano poreikiams, o šiems kulinarijos kūriniams pritapti prie prabangios atmosferos padėjo žinomas šefas Gian Luca Demarco.

PLAČIAU APIE MUS

Skonis ir kokybė

Įsipareigoję pateikti geriausią skonį, mes rūpinamės, kad kiekvienas naudojamas ingredientas būtų aukščiausios kokybės, nuo šviežiausių mėsos gaminių, iki ekologiškai auginamų daržovių. Šie nepriekaištingi produktai, atidžiai atrinkti mūsų ekspertų, suteikia patiekalams neapsakomą skonį ir eleganciją.
Restoranas “LEJA” yra ne tik restoranas, tai – nepakartojama gastronominė patirtis, kurios pagrindą sudaro aukščiausios kokybės produktai ir jų transformacija į kulinarinius kūrinius.

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

Addresas

Kviečiame apsilankyti

Vilniaus g. 138
Šiauliai, Lietuva

(8-635)88000